O mnie

Przenieś się do świata Michałkowych Podróży!

Witajcie!


Nazywam się Damian Michałek i bardzo się ciesze, że jesteś tutaj. Przeniosę Cię do świata, w którym podróżuję, poznaję kuchnię i sam gotuję. 


Nie nazywam się podróżnikiem jestem raczej foto pstrykaczem, który lubi odwiedzać ciekawe miejsca w Polsce i zagranicą. Od wielu lat w każdej wolnej chwili staram się odwiedzać i poznawać  ciekawe miejsca, które nie są popularne.. na całe szczęście. 


Jestem z Wielkopolski dokładniej z Krainy 100 Jezior, mieszczącej się w powiecie Międzychodzkim i w tym pięknym miejscu  jestem zakochany, ale nasz kraj oferuje nam wiele ciekawych i pięknych miejsc, które będę starał się Wam przybliżyć.


Nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek założę swojego bloga ale po namowie mojej partnerki i przyjaciół postanowiłem to zrobić. 

O czym tu przeczytacie?

Nie tylko o ciekawych miejscach, które warto odwiedzić. Przeniesiemy się do świata kulinariów, będziemy czasem gotować, czasem jeść, a czasem podróżować i wspólnie jeść. Będę Wam pokazywał fajne miejsca, agroturystyki, hotele ale też różnych lokalnych producentów z ciekawych zakątków. Przyłącz się do Michałkowych Podróży! 

Mapa podróży