O mnie

Przenieś się do świata Michałkowych Podróży!

Witajcie!


Nazywam się Damian Michałek i bardzo się cieszę, że jesteś tutaj. Od ponad 10 lat pracuje w branży turystycznej, a dokładnie w hotelarstwie. Od samego początku czułem, że będzie to  praca którą chcę  wykonywać  w życiu. Przez ponad dekadę miałem okazje zdobywać doświadczenie od najlepszych menagerów w Polsce. Zorganizowałem dziesiątki spotkań, konferencji, eventów tych biznesowych jak i charytatywnych i masę wydarzeń kulturalnych. W życiu zawsze uważam, że każde przedsiębiorstwo powinno wdrażać Społeczną Odpowiedzialność biznesu, która przekłada się na rozwój regionu jak i najbliższego otoczenia. 

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej zapraszam na mój profil w serwisie LINKEDIN. 

Jestem ciekawy świata i lubię się ciągle uczyć, dlatego podróżuje i dużo zwiedzam, a moje zdobyte doświadczenie przekładam na moje codzienne życie i prace.  


Jestem z Wielkopolski dokładniej z Krainy 100 Jezior, mieszczącej się w powiecie Międzychodzkim i w tym pięknym miejscu  jestem zakochany, ale nasz kraj oferuje nam wiele ciekawych i pięknych miejsc, które będę starał się Wam przybliżyć.

Nie nazywam się podróżnikiem jestem raczej foto pstrykaczem, który lubi odwiedzać ciekawe miejsca w Polsce i zagranicą. Od wielu lat w każdej wolnej chwili staram się odwiedzać i poznawać  ciekawe miejsca, które nie są popularne.. na całe szczęście. 

Nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek założę swojego bloga ale po namowie mojej partnerki i przyjaciół postanowiłem to zrobić. 

O czym tu przeczytacie?

Nie tylko o ciekawych miejscach, które warto odwiedzić. Przeniesiemy się do świata kulinariów, będziemy czasem gotować, czasem jeść, a czasem podróżować i wspólnie jeść. Będę Wam pokazywał fajne miejsca, agroturystyki, hotele ale też różnych lokalnych producentów z ciekawych zakątków. 

Przyłącz się do Michałkowych Podróży!


PS. Chcesz skorzystać z mojego doświadczenia w swoim biznesie? 

Odezwij się!Mapa podróży