Michałkowe podróże!

Blog o podróżach, jedzeniu i gotowaniu :)

Ciechocinek - Miasto nie tylko seniorów

Ciechocinek - Miasto nie tylko seniorów

Napisane przez Damian Michałek w dniu 14 Listopada 2019

Kujawsko - Pomorski weekend kontynuujemy w Ciechocinku, gdy przyjeżdżamy jest już późno więc trudno będzie nam zwiedzić główne atrakcje Ciechocinka, dlatego zwiedzanie  pozostawiamy sobie na następny dzień.

Czytaj więcej
Włocławek czyli zwiedzając Kujawsko - Pomorskie

Włocławek czyli zwiedzając Kujawsko - Pomorskie

Napisane przez Damian Michałek w dniu 06 Listopada 2019

Jesień przyszła z dnia na dzień. Piękne słoneczne dni zamieniły się w zimne ponure wieczory. Kolorowe liście spadły z drzew więc jesień straciła swój urok więc czas zmienić długie podróże w krótkie wypady połączone z relaksem.
Tak było i tym razem będąc na skraju Wielkopolski szukałem miejsca, gdzie mogę szybko dojechać zwiedzić fajne miejsce w którym jeszcze nie byłem, a przy okazji odpocząć.

Czytaj więcej
Krzywy Las

Krzywy Las

Napisane przez Damian Michałek w dniu 30 Października 2019

Obudziłem się w pewien weekendowy poranek zobaczyłem przez okno słońce i stwierdziłem, że muszę gdzieś pojechać. Postanowiłem się przekonać co ciekawego mogę zwiedzić jadąc nad morze. 

Czytaj więcej
Międzychód w Krainie 100 Jezior

Międzychód w Krainie 100 Jezior

Napisane przez Damian Michałek w dniu 16 Października 2019

Słyszeliście kiedyś o Krainie 100 Jezior? Magicznym miejscu w powiecie Międzychodzkim w otulinie Puszczy Noteckiej. Pewnie większość z Was nie zna tego miejsca, a to dlatego, że wakacje wolimy spędzać w górach, na mazurach lub nad morzem. 

Czytaj więcej
Magiczna  Ziemia Kłodzka

Magiczna Ziemia Kłodzka

Napisane przez Damian Michałek w dniu 10 Października 2019

Z Wielkopolski przenosimy się  do  Województwa Dolnośląskiego, a dokładniej do Bystrzycy Kłodzkiej i jej bliskich okolic. Co ciekawe nazwa miasta nawiązuje  do położenia nad „bystrą” wodą, ponieważ słowo Bystrzyca oznacza rwący górski potok. Nie wiem czy też tak macie ale lubię wiedzieć skąd dana nazwa miejscowości się wzięła. 

Czytaj więcej

Mapa podróży